افزایش ۷ برابری سهم سازمان تأمین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان

رئیس هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی از افزایش ۷ برابری سهم سازمان تأمین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان از تاریخ ۳۰ آذر ماه سال جاری خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی اصغر بیات رئیس هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار کرد:  با توجه به شیوع ویروس کرونا؛ دستور اکید به تمام کانونهای بازنشستگی سراسر کشور داده شده است که خدمات بازنشستگان به صورت غیرحضوری ارائه شود و تمام خدمات به بازنشستگان تأمین اجتماعی از طریق 348 کانون به صورت غیرحضوری صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: در این ارتباط فقط بیمه درمان و بیمه عمر به صورت حضوری برای بازنشستگان انجام می‌شود و غیر از این تمام خدمات به صورت غیرحضوری خواهد بود.

رئیس هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: روز گذشته  نیز جلسه‌ای با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونین وی داشتیم که در این جلسه در ارتباط با بیمه تکمیلی بازنشستگان صحبت شد و  با توجه به اینکه قرارداد بیمه تکمیلی درمان و عمر بازنشستگان در 30 آذر به اتمام می‌رسد تمهیداتی برای این مسئله در نظر گرفته شد.

بیات گفت: در همین زمینه از مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خواسته شد مشارکت سازمان در رابطه با بیمه تکمیلی افزایش یابد که در این بخش  در سنوات گذشته از سال 92 تا قرارداد جاری به ازای هر نفر 3 هزار تومان کمک و مساعدت سازمان تأمین اجتماعی بود که روز گذشته طبق توافقانجام‌شده این عدد را به 7 برابر رساندیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *