بیمه ایران بدون افزایش نرخ، تعهدات ثالث را افزایش داد

تهران-عضوهیات مدیره و معاون فنی بیمه ایران گفت:این شرکت بدون افزایش نرخ حق بیمه نامه، تعهدات شخص ثالث را به میزان 220 میلیون تومان افزایش داده است.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران،محمد حیدری با اشاره به ابلاغیه بیمه مرکزی مبنی برافزایش تعهدات شخص ثالث دربیمه نامه های سال جاری بدون افزایش نرخ حق بیمه ،افزود:‌تمامی واحدهای اجرایی بیمه ایران از هفدهم فروردین ماه سال جاری سیستم صدور خودرا اصلاح کرده و از این پس بیمه نامه های شخص ثالث با افزایش 10 درصدی قانونی بدون آنکه نرخ حق بیمه آن تغییر کند به بیمه گذاران تحویل می شود.
وی افزود:‌ براین اساس تمامی بیمه گذارانی که برای خریداری بیمه نامه شخص ثالث به واحد های اجرایی این مجموعه مراجعه می نمایند افزایش تعهدات شخص ثالث به میزان 220 میلیون تومان و مالی پنج میلیون و 500 هزارتومان را بدون اینکه حق بیمه اضافه ای نسبت به سال گذشته پرداخت کنند دریافت خواهند کرد
. عضوهیات مدیره بیمه ایران درپاسخ به این سووال که بیمه گذارانی که بیمه نامه خود را درسال 93 خریداری کرده و هنوزبیمه نامه آنان اعتبار دارد چه تکلیفی خواهند داشت اظهارداشت:‌ این دسته از بیمه گذاران می توانند با مراجعه به شعب صدور بیمه نامه بیمه ایران، الحاقیه بیمه نامه شخص ثالث خود را بدون پرداخت هیچ گونه وجهی دریافت کنند.
حیدری ادامه داد: این اقدام بیمه گذارانی که ابتدای سال 94 و قبل ازهفدهم فروردین ماه بیمه نامه خود راتهیه و یا تمدید کرده اند نیز شامل می شود.
وی با اشاره به اینکه افزایش سقف تعهدات برای تمامی بیمه گذاران درسیستم صدورمنظور شده است به بیمه گذاران اطمینان داد:‌به طور حتم درصورت عدم دریافت الحاقیه نیز هنگام بروز خسارت برای بیمه گذاران مشکلی بوجود نخواهد آمد اما برای اطمینان خاطر بیشتر از بیمه گذاران درخواست می کنیم به شعب صدور این شرکت مراجعه والحاقیه افزایش تعهدات را دریافت کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *