بیمه ایران بیمه سفر تابستانی را راهی بازار کرد

شرکت سهامی بیمه ایران درآستانه دور دوم سفرهای تابستانی درتازه ترین طرح بیمه ای خود بیمه سفر را راهی بازارکرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران؛مدیربیمه های آتش سوزی بیمه ایران با بیان اینکه دراین طرح سعی شده تمامی نیازهای سبد سفرمسافران تابستانی تحت پوشش بیمه ای قرار گیرد،گفت:دربیمه سفر تابستانی ساختمان واثاثیه محل سکونت بیمه گذار درمقابل خطرات آتش سوزی،انفجار و صاعقه به میزان 500 میلیون ریال تحت پوشش بیمه ای قرارخواهد گرفت.
محمد رضایی افزود:همچنین توشه مسافران شامل تمامی لوازم مورد نیاز مسافر در یک سفر متعارف همانند چادر مسافرتی و لوازم شخصی درمقابل خطرات آتش سوزی، انفجار، صاعقه، سیل و طوفان تا مبلغ 20 میلیون ریال ودر برابر سرقت تا مبلغ 5 میلیون ریال نزد این شرکت بیمه خواهند شد.
البته بیمه گردرخصوص پول نقد، مسکوکات، اوراق بهادار، طلا و جواهرات و سایر اشیاء قیمتی و مشابه آن هیچگونه تعهدی نسبت به جبران خسارت وارده به بیمه گذار به عنوان توشه سفر نخواهد داشت.
وی درخصوص سایر مزایای این بیمه نامه تصریح کرد: دراین طرح خودروهای شخصی مسافران تابستانی نیز درمقابل حوادثی همانند آتش سوزی ،انفجار،صاعقه،سیل وطوفان به میزان 50 میلیون ریال نزد این شرکت بیمه خواهند بود.
به گفته وی علاوه براین، دراین طرح به بیمه گذار و اعضای خانواده وی که دراثر خطرات مذکور دچار مصدومیت و فوت می شوند بابت غرامت فوت و نقص عضو ناشی از حوادث به ازای هر نفر 15 میلیون ریال و برای خانواده های بیش از سه نفر حداکثر 100 میلیون ریال پرداخت خواهد شد.
رضایی اضافه کرد:همچنین برای جبران هزینه های پزشکی دربرابر خطرات مذکور نیز پیش بینی های صورت گرفته و بیمه گذاران به ازای هر نفریک و نیم میلیون ریال و تا سقف 10 میلیون ریال برای خانوارهای بیش از سه نفرغرامت در نظر گرفته شده است.
مجری طرح بیمه نامه سفرهای تابستانی بیمه ایران درباره چگونگی اعلام خسارت به این شرکت نیز گفت: بیمه گذارموظف است مراتب حادثه را درکوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر ظرف سه روز ازتاریخ وقوع حادثه به نزدیکترین شعب بیمه ایران اعلام نماید.
رضایی با بیان اینکه بیمه گذاردراین ارتباط لازم است فهرست موارد آسیب دیده و ارزش ریالی آن ها به همراه اصل مدارک را به شرکت سهامی بیمه ایران تسلیم نماید اظهارداشت:‌این مدارک باید به تأیید مراجع ذیصلاح در محل وقوع حادثه رسیده باشد تا نسبت به پرداخت خسارت اقدام شود.
وی درپاسخ به پرسش دیگری مبنی برزمان شروع و خاتمه این بیمه نامه نیز عنوان کرد:بیمه نامه طرح تابستانی سفر بیمه ایران 10 روزه می باشد که از ساعت 24 تاریخ شروع بیمه نامه آغاز و در ساعت 24 روز دهم خاتمه می یابد با این همه چنانچه بیمه گذار قصد تمدید داشته باشد باید درخواست کتبی خود را به شعب و نمایندگی های این شرکت ارائه و بیمه نامه جدیدی را خریداری کند.
وی درباره مبلغ حق بیمه این بیمه نامه نیز اظهارداشت: حق بیمه در نظر گرفته شده برای بیمه نامه طرح تابستانه با احتساب مالیات بر ارزش افزوده تنها شش هزارتومان است و بیمه گذاران با پرداخت این مبلغ می توانند خود را در برابر خطرات احتمالی ناشی از آن بیمه کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *