بیمه ایران جایزه بین المللی FCC اتحادیه اروپا را دریافت کرد

تهران-شرکت سهامی بیمه ایران جایزه بین المللی FCC انتخاب نخست مشتریان صنعت بیمه اتحادیه اروپا را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، این جایزه امروز(چهارشنبه) درجریان برگزاری همایش زنجیره موفقیت سازمانی به مسوولان بیمه ایران اهدا شد.
همچنین نشان زرین موفقیت سازمانی درارائه بهترین خدمات و تعهدات بیمه ای به بیمه ایران تعلق گرفت.
دبیرخانه ستاد برگزاری این همایش، اهداف ملی از برگزاری آن را توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی، نقش تعاونی ها در توسعه صنایع،نقش تولیدات ملی در رشد اقتصادی عنوان کرده است. همچنین ایجاد فضای مشترک هم اندیشی نمایندگان بخش دولتی و خصوصی، بررسی فضای اقتصادی امروز و بازبینی آن و نیازسنجی و پیش بینی لازمه در مسیر توسعه ملی از دیگر اهداف برگزاری این همایش اعلام شده است.
معرفی دستاورد، توانمندی و خدمات ویژه و نوین تعاونی و شرکت ها، کمک به توسعه فروش خدمات و جذب حداکثری مشتریان، تأیید و تضمین برتری خدمات تعاونی و شرکت های مشارکت کننده در قالب اهداء نشان و استانداردهای معتبر جهانی نیز از اهداف تجاری برگزاری این همایش می باشد.
ایجاد تمایز بین شرکتهای معتبر و موفق با دیگر مجموعه و شرکت ها و همچنین معرفی شرکتهای پیشرو و سرآمدان تعاون به عموم مصرف کنندگان نیز از دیگراهداف تجاری این همایش عنوان شده است.
براساس اعلام دبیرخانه همایش، کمیته برگزار کننده،ارزیابی های خود را براساس اطلاعات و الزامات دریافتی از سوی سازمان ها،نظرسنجی های عمومی و تخصصی و انطباق اطلاعات با شاخص ها و معیارها در ارزیابی انجام و سپس نسبت به رتبه بندی و امتیاز دهی اقدام کرده است.
شاخص و معیارهای مورد توجه در ارزیابی کمیته برگزار کننده به دو بخش بومی سازی شده و بین المللی تقسیم می شوند که شامل 10 شاخص اصلی و پایه و 38 معیار فرعی و جزئی از راهنمای (SPC) و راهنمــــای (IMF) اتحادیه اروپا و مدل بین المللی بهره آوازه فامبرون (RQ) الگو برداری شده است.

منبع :سایت بیمه ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *