بیمه ایران غرامت فوت شدگان حادثه غم انگیزمکه را پرداخت می کند

تهران- شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان بیمه گرحجاج ایرانی غرامت فوت شدگان حادثه غم انگیزشهر مکه را دروجه ذینفعان این حادثه پرداخت می کند.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران،مدیر بیمه های اشخاص بیمه ایران درباره این حادثه و نحوه پرداخت غرامت به ذینفعان تصریح کرد: متاسفانه درحادثه سقوط جرثقیل درشهر مکه تاکنون 11 زائر ایرانی فوت و بیش از 30 نفر مصدوم شده اند.
بهروز ناظمی با اشاره به اینکه مصدومان این حادثه دربیمارستان هلال احمر ایرانیان درشهر مکه بستری هستند، تصریح کرد:تمامی هزینه های پزشکی و درمانی مصدومان این حادثه برعهده بیمه ایران است.
به گفته وی همچنین هزینه های جانبی مصدومان این حادثه که به واسطه ناتوانی به تنهایی قادر به انجام اعمال مناسک حج نیستند نیزاز طریق بیمه نامه حجاج که این شرکت با سازمان حج وزیارت منعقد کرده است قابل جبران بوده و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.
مدیر بیمه های اشخاص بیمه ایران درباره هزینه های انتقال اجساد فوت شدگان حجاج ایرانی به کشور نیز گفت:تمامی هزینه های انتقال اجساد زائران ایرانی برعهده بیمه ایران بوده و به سازمان های طرف قرار داد پرداخت خواهد شد.
ناظمی اطمینان داد: نمایندگان این شرکت درمکه مکرمه به منظور پی گیری وضعیت مفقودان و مصدومان این حادثه حضور فعال داشته و به طور حتم درخدمت رسانی مطلوب به آنان از هیچ کوششی دریغ نخواهند نمود.

منبع:سایت بیمه ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *