بیمه ایران لوح تقدیر سه ستاره تعالی سازمانی گرفت

شرکت سهامی بیمه ایران برای دومین بار از مرکز مطالعات تعالی سازمانی، سازمان مدیریت صنعتی لوح تقدیر سه ستاره درگروه خدمات گرفت.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران ؛این لوح تقدیر طی مراسم باشکوهی که روز گذشته درجربان معرفی برترین های گروه های ساخت و تولید، خدمات و سلامت که درسالن همایش های سازمان صدا سیما باحضور مسوولان کشوری و وزارت صنعت،معدن و تجارت برگزار شد به علی اکبر افتخاری عضو هیات مدیره بیمه ایران اهدا شد.
کارشناسان تعالی سازمانی درارزیابی خود از بیمه ایران رهبری، استراتژی، رضایتمندی کارکنان و مشتریان،درآمد و همچنین افزایش کیفت محصولات و خدمات ، تسریع درپرداخت خسارت زیان دیده گان و ایجاد امنیت روانی در جامعه هدف را به صورت سراسری بررسی و نتیجه گیری کرده اند.
دراین ارزیابی که از مهرماه سال جاری آغاز شده است ستاد بیمه ایران،شعب پرداخت خسارت فاطمی،آزادی و تهرانپارس درتهران و مراکزاستانی این شرکت در اراک،اصفهان،اهواز و بندرعباس به صورت میدانی مورد ارزیابی کارشناسان تعالی سازمانی قرارگرفته است.
این درحالی است که بیمه ایران درسال 88 برای نخستین بار درفرآیند تعالی سازمانی شرکت و گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی دریافت کرد.
درسال 89 این شرکت باردیگر درمعرض ارزیابی کارشناسان مرکز تعالی سازمانی قرارگرفت و با اقدامات مناسبی که درراستای تعهد به تعالی سازمانی انجام داد این بار موفق به دریافت لوح دوستاره گردید.
درسال 90 روند روبه رشد بیمه ایران درتعالی سازمانی ادامه یافت و این شرکت پس از ارزیابی های کارشناسان لوح تقدیرنامه سه ستاره مرکزمطالعات تعالی سازمانی را به خود اختصاص داد که مجددا این لوح تقدیردرسال 92 به این شرکت تعلق گرفت.
آمارهای جهانی حاکی از آن است که رشد تعالی سازمانی درشرکت ها با رضایتمندی تمامی ذینفعان اعم از درون و برون سازمانی رابطه مستقیمی داشته ودرنهایت رشد فروش و سود آوری را به همراه خواهد داشت.
تعالی سازمانی موسسات درجهان، براساس سه مکتب اروپا،آمریکا و ژاپن ارزیابی می شود که شرکت سهامی بیمه ایران مدل EFQM (بنیاد مدیریت کیفیت اروپا) را اقتباس وآن را بومی کرده است.

منبع:سایت بیمه ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *