تخفیف 100 درصدی بیمه به راننده ای که 43 سال تصادف نکرده است

شرکت سهامي بيمه ايران براي دومين سال متوالي به يکي از بيمه گذاران خود که 43 سال بدون تصادف رانندگي کرده است تخفيف 100 درصدي در بيمه نامه شخص ثالث اعطا کرد.

به گزارش ايرنا، عبدالکريم غلامي يکي از بيمه گذاران قديمي اين شرکت که بيش از 43 سال سابقه رانندگي بدون تصادف دارد در اين خصوص گفت: اواخر سال 1349 بود که نخستين خودرو شخصي خود را خريداري کرده و بيمه گذار شرکت سهامي بيمه ايران شدم.

وي با قدرداني از مسوولان بيمه ايران که امکان بهره مندي از تخفيف 100 درصدي را در سال دوم نيز برايش فراهم کردند، افزود: طي سال هاي متمادي که رانندگي کردم و بيمه گذار اين شرکت بيمه اي بودم تصادفي نداشته و از اينکه مسوولان اين شرکت بيمه اي اين تخفيف ويژه را براي من در نظر گرفته اند تشکر و قدراني مي کنم.

غلامي در پاسخ به اين پرسش که رعايت چه اصولي باعث شد تا در اين مدت طولاني حتي يک تصادف هم نداشته باشد گفت: تصادف نکردنم دلايل متعددي دارد، اما معتقدم مهم ترين عاملي که باعث شد در اين مدت تصادف نداشته باشم، رعايت قوانين و مقرارت راهنمايي و رانندگي است.

به گزارش روابط عمومي بيمه ايران، وي با بيان اينکه هنگام رانندگي تمامي حواسش متمرکز به خودرو و درست هدايت کردن آن بوده است، اضافه کرد: راننده اي که حواسش جمع باشد به هيچ وجه تصادف نمي کند از سوي ديگر از برخورد خودروهاي ديگر به خودرواش جلوگيري مي کند.

منبع خبر : روابط عمومی بیمه ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *