دیدارنمایندگان بیمه های انگلیس و ژاپن با رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران

تهران-رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران روز یکشنبه با نمایندگان شرکت کارگزاری UIB انگلیس و شرکت بیمه ای SOMPOژاپن دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، هدف از این دیدار افزایش سطح تعاملات بیمه ای دردوران درپسا توافق، توسعه بیمه های اتکایی، تامین نیازمندی های پوشش های اتکایی و راهکارهای توسعه این پوشش به ویژه دربیمه های اموال و زندگی عنوان شد.
سیدعباس حسینی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران ضمن استقبال از حضور و فعالیت شرکت های خارجی درایران،گفت: با توجه به ظرفیت ها و فرصت های بی نظیراقتصادی ایران، بستر لازم برای گسترش همکاری و تعاملات اقتصادی با سایر کشورها مهیاست و بیمه ایران نیز از آمادگی لازم به منظورتوسعه همکاری های مشترک در زمینه انتقال دانش و تجارب فنی،تکنولوژی،ارائه خدمات جدید و توسعه بازار برخوردار است.
سید عباس حسینی افزود: ایران به عنوان یکی از قطب های اقتصادی غرب آسیا دارای فرصت های سرمایه گذاری بسیاری است و باتوجه به این مهم، کشورهای زیادی در دوران پسا تحریم برای تعامل با ایران اعلام آمادگی نمودند که قطعا بیمه ایران با درنظر گرفتن منافع ملی و حفظ استقلال و احترام متقابل از پیشنهادهای مطروحه استقبال می کند.
وی با اشاره به امنیت سرمایه گذاری درایران به ویژه درمیان کشورهای منطقه، این موضوع را در توسعه سرمایه گذاری و همکاری های آتی حائز اهمیت دانست.
همچنین با توجه به توافق طرفین درخصوص انتقال دانش، تکنولوژی و تجارب بیمه ای به داخل ایران مقرر شد که کارشناسان بیمه های هوایی،نفت،گاز و پتروشیمی بیمه ایران دردوره های آموزشی UIB شرکت کنند.
نمایندگان شرکت SOMPO ژاپن نیزخواستارگسترش همکاری وتعامل در حوزه های بیمه های زندگی و اموال شدند که مورد تاکید قرار گرفت.

منبع:سایت بیمه ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *