سی و نهمین گردهمایی کارکنان استان گلستان و شرکت های وابسته

 

علیرضا پایین محلی مدیرعامل مؤسسه اعتباری آرمان (امیدجلین) در این گردهمایی از وضعیت کنونی مؤسسه و شرکت های وابسته ابراز رضایت کرده و خاطر نشان کرد پیشرفت مداوم  یک سازمان به سوی اهداف عالی خود نشان از پویایی و نشاط درونی آن  سازمانی دارد. وی در ادامه از پرسنل خواستار تلاش بیشتر آنان جهت بدست آوردن جایگاه بالاتر در روند پیش رو برای مؤسسه شد.

 

مدیرعامل از صدور نامه مؤسسه کاسپین به اداره ثبت شرکت ها از سوی بانک مرکزی خبر داد و خاطر نشان کرد تنها یک گام تا صدور مجوز فعالیت و درج نام مؤسسه کاسپین در سایت بانک مرکزی باقی مانده است. که به خواست خداوند این مهم به زودی تحقق خواهد یافت.

 

در ادامه رئیس هیئت مدیره غلامرضا پایین محلی عنوان کرد مسؤلین کشوری  در صدد بهبود وضع اقتصادی هستند و ما نیز در این بین مستثنی نیستیم. وی گفت باید بابرنامه ریزی درست و استوار در این مسیر حرکت کنیم و مطمنا با تلاش مجموعه به موفقیت های بیشتری دست خواهیم یافت. ایشان ضمن قدر دانی از زحمات مدیرعامل و سایر پرسنل در پیشبرد اهداف مجموعه اشار کرد ۱۷ سال تلاش و ایستادگی باعث شد تا به این جایگاه اقتصادی و اجتماعی برسیم و اکنون در حال آماده شدن برای برداشتن گامی بزرگتر در پیکره مؤسسه اعتباری کاسپین جهت اخذ مجوز نهایی می باشیم.

 

عباس صابر بازرس مجموعه با اشاره به شرکتهای تحت پوشش مؤسسه اعتباری آرمان (امید جلین)  خاطر نشان کرد ماحصل برنامه ریزی های دقیق و پایبند بودن به آن در گذشته اکنون رشد امید جلین در ۱۴ استان کشور و داشتن چندین کارخانه و شرکت زیر مجموعه می باشد که علاوه بر  اشتغالزایی کمک شایانی به رشد اقتصادی کشور کرده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *