عرضه بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی بیمه ایران با همکاری ایرانسل

تهران- بیمه ایران عرضه بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی را با همکاری شرکت ایرانسل آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران،این بیمه نامه به منظوردسترسی سریع و ارزان تر شهروندان به خدمات بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی از سوی این مجموعه طراحی و دراختیارهموطنان قرار داده شده است.
دراین طرح روزانه 2500 ریال از اعتبارشارژ مشترکان ایرانسل متقاضی خرید این بیمه نامه کسر و به عنوان حق بیمه بیمه نامه های آتش سوزی به حساب بیمه ایران منظور می گردد.
این بیمه نامه پوشش خطرات ناشی از آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه، زلزله، سیل، توفان و سرقت اثاثیه را در برخواهد داشت.
سقف تعهدات بیمه ایران دراین بیمه نامه بابت خسارت وارده به ساختمان 500 میلیون ریال،اثاثیه منزل مسکونی 300 میلیون ریال و سرقت اثاثیه(با شکست حرز) 50 میلیون ریال می باشد. علاقه مندان برای بهره مندی از پوشش این بیمه نامه باید با ارسال پیامک به 999 و اعلام کد ملی، کد پستی یا شماره تلفن ثابت منزل، تحت پوشش این بیمه قرار گیرند. شماره بیمه‌نامه بلافاصله پس ازثبت کد پستی بیمه گذار، دراختیار وی قرارخواهد گرفت و این بیمه نامه در تمامی شعبات بیمه ایران در سراسر کشور اعتبار دارد.
براساس این گزارش، امکان صدور بسته بیمه‌ نامه آتش سوزی منازل مسکونی برای هر شماره ملی و کد پستی، فقط یک‌بار است اما از طریق یک خط ایرانسل می‌توان برای کدهای پستی مختلف این بیمه‌نامه را تهیه کرد.
مدت اعتبار این بیمه نامه ازتاریخ صدور یک ساله بوده و عرضه آن از اول شهریورماه سال جاری آغاز شده است.
اطلاعات تکمیلی درباره بیمه‌نامه آتش‌سوزی منازل مسکونی در پایگاه اطلاع رسانی شرکت سهامی بیمه ایران به نشانی www.iraninsurance.ir و همچنین مرکز تماس بیمه ایران به شماره 09668 قابل دسترسی است.

منبع:سایت بیمه ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *