فروش بیمه نامه شخص ثالث کوتاه مدت به مناسبت سال جدید توسط بیمه ایران

عضوهیات مدیره و معاون فنی بیمه ایران گفت: این شرکت به منظورتامین رفاه و امنیت دارندگان وسایل نقلیه زمینی فاقد بیمه نامه، فروش بیمه نامه شخص ثالث کوتاه را به مناسبت فرارسیدن سال نو آغازکرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران؛ محمد حیدری با اشاره به اینکه ‌بیمه نامه مذکور درسه بسته کوتاه مدت دو ماهه(60 روز)، چهارماهه (120 روز) و شش ماهه(180 روز)‌ طراحی شده است، افزود:این بسته برای آن دسته از بیمه گذارانی که توان خرید بیمه نامه یکساله را به صورت یکجا ندارند طراحی شده و فرصت خوبی است تا آنان نیز بتوانند از خدمات بیمه ای بهره مند شوند.
وی بابیان اینکه تمامی دارندگان وسایل نقلیه به جزوسایل نقلیه صفرکیلومتر وموتورسیکلت می توانند این بیمه نامه را خریداری کنند،اظهارداشت:‌طبق آمار درحال حاضر بیش از 20 درصد از خودروها بیمه نامه شخص ثالث ندارند و هرلحظه ممکن است برای خود وسایرین ایجاد مشکل کنند برهمین اساس این نامه را برای تامین آسایش و امنیت روانی آنان طراحی کرده ایم تا با خیالی آسوده ازوسیله نقلیه خود استفاده کنند.
معاون فنی بیمه ایران با اشاره به آمادگی سراسری شعب ونمایندگی های این شرکت برای صدور این بیمه نامه تصریح کرد:‌دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی که خودروشان فاقد بیمه نامه است از هم اکنون می توانند به شعب صدور و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور مراجعه واین بیمه نامه را خریداری کنند.
حیدری درپاسخ به این سووال که آیا به این بیمه نامه تخفیف نیز تعلق خواهد گرفت گفت: به بیمه نامه های کوتاه مدت تخفیف عدم خسارت اعطا نمی شود و آنان نمی توانند از تخفیفات بیمه نامه های شخص ثالث استفاده کنند.
البته بیمه گذارانی که چند فقره بیمه نامه کوتاه مدت متوالی بدون سابقه خسارتی که که مجموع آن یک سال شود، خریداری نمایند می توانند از تخفیف یکساله بهره مند شوند.
وی درباره جرایم دیر کرد خودروهای فاقد بیمه نامه پیش از صدور بیمه نامه جدید نیز گفت: طبق قانون بیمه اجباری مسوولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی درمقابل شخص ثالث، جرایم دیرکرد به خودروهای فاقد بیمه نامه تعلق می گیرد و دارندگان این وسایل نقلیه باید این جرایم را همراه با حق بیمه نامه شخص ثالث جدید بپردارند تا بتوانند بیمه نامه دریافت کنند.

منبع : سایت بیمه ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *