مکاتبه با رئیس‌جمهور برای پرداخت سهم بیمه رانندگان کامیون

گروه استان‌ها ـ استاندار کردستان از مکاتبه با رئیس‌جمهور در خصوص پرداخت سهم بیمه رانندگان کامیون و ارجاع موضوع به وزارت صمت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، بهمن مرادنیا بعدازظهر امروز در سی‌وهشتمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور نمایندگان مجلس و مسئولان در استانداری کردستان برگزار شد، با بیان اینکه بخش خصوصی در این ایام کرونایی علاوه‌بر سرپانگه داشتن بخش تولید، به حوزه درمان نیز کمک کرده‌اند، اظهار داشت: این اقدامات و تلاش‌ها قابل تقدیر است.

وی با تاکید بر اینکه بخش خصوصی در این شرایط سخت و اوضاع اقتصادی کنونی پایداری، مقاومت و تلاش‌شان را برای رونق و جهش تولید ادامه دهند، گفت: انتظار می‌رود در این شرایط کرونایی حفظ تولید و اشتغال در اولویت قرار گیرد تا کارگاه‌ها و واحدهای تولیدی تعطیل نشوند.

استاندار کردستان با تاکید بر اینکه از همه مسئولان انتظار می‌رود که از بخش خصوصی حمایت کنند چراکه این مجموعه با دولت بیگانه نیستند، تصریح کرد: مدیران موظفند با تمام وجود با بخش خصوصی همکاری کنند.

وی به مشکل بیمه فعالان بخش خصوصی اشاره کرد و افزود: برخی کارگران شرکت‌ها و واحدهای تولیدی به‌دلیل اینکه مدیرانشان بدهی داشته و توانایی پرداخت آن را نداشته، بیمه‌شان تمدید نمی‌شود که باید این موضوع برطرف شود.

مرادنیا از مکاتبه با رئیس‌جمهور در خصوص پرداخت سهم بیمه رانندگان کامیون و ارجاع موضوع به وزارت صمت خبر داد و تاکید کرد: باید معاون اقتصادی استاندار و رئیس سازمان صمت کردستان این مطالبه را پیگیری کرده تا مشکلات این قشر زحمتکش نیز رفع شود.

وی با تاکید بر اینکه باید سهمیه ماسک به خود استان کردستان داده شود، یادآور شد: از تلاش‌های چندماه اخیر مدافعان سلامت در راستای مقابله با ویروس کرونا تلاش می‌کنم.

استاندار کردستان یادآور شد: تلاش همه ما جذب تسهیلات بیشتر برای استان بوده چراکه این امر سبب سرمایه‌گذاری، توسعه و اشتغال در کردستان خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *