نسخه جدید برنامه صدور بدنه

آخرین نسخه برنامه صدور بدنه (نسخه 1.2.23) بر روی سرور قرار گرفت.
عمده تغییرات اعمال شده در این نسخه عبارتند از :
1. ابتدا تخفیف نوع بیمه نامه شامل عادی، کارمندی و … اعمال گردیده و سپس تخفیف عدم خسارت بدنه (در صورت وجود) اعمال می گردد.
2. برای تمام بیمه نامه ها تخفیفی تحت عنوان تخفیف توافقی جهت حفظ بازار درنظر گرفته شده است بدین منوال که برای خودروهای با ارزش کمتر از هفتاد میلیون تومان معادل ده درصد و برای این میزان و یا بالاتر معادل بیست درصد تخفیف درنظر گرفته خواهد شد و در مورد الحاقیه تنها در صورتی این تخفیف اعمال می شود که بیمه نامه دارای این تخفیف باشد.
3. بعد از اعمال تخفیف فوق به ترتیب تخفیفات : قرارداد گروهی(در صورت وجود) ، صفر کیلومتر، هیئت علمی، ایثارگران، عدم خسارت ثالث (تا سقف سه سال و معادل بیست درصد) اعمال می گردد به شرطیکه مجموع تخفیفات از شصت درصد تجاوز ننماید.
4. تخفیف دانش آموزی حذف گردید و فقط بیمه نامه هایی که قبل از این دارای این تخفیف بوده اند مجازند تا در زمان صدور الحاقیه از آن کما فی السابق استفاده نمایند.
5. نهایتا علاوه بر سقف اعمال شصت درصد تخفیف، در صورت نقدی بودن بیمه نامه، ده درصد نیز تخفیف جهت این منظور درنظر گرفته شده است.
موارد دیگری که حائز اهمیت بوده و در این نسخه لحاظ گردیده است عبارتند از:
• با توجه به یکسان بودن چاپ پیشنهاد و بیمه نامه، با اعمال یک پس زمینه در چاپ پیشنهاد ،کاملا از چاپ بیمه نامه متمایز گردید.
• تهیه گزارش کارشناسیهای ثبت شده به تفکیک کارشناس و به تفکیک بیمه نامه و کارشناسان.
منبع خبر : مدیریت پورتال – واحد تولید و توسعه نرم افزار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *