پرداخت حق بیمه و اقساط بیمه ایران با موبایل امکان پذیرشد

عصر بیمه : عضو هیات مدیره ومعاون طرح و برنامه شرکت بیمه ایران ازبرقراری امکان پرداخت اقساط حق بیمه ، بیمه نامه شرکت بیمه ایران ازطریق موبایل، درادامه ایجاد خدمات الکترونیکی و افزایش میزان رضایتمندی بیمه گذاران محترم شرکت بیمه ایران دراین مجموعه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه ایران ، اکبر افتخاری درباره استفاده ازخدمات موبایل درپرداخت اقساط حق بیمه ، بیمه ایران گفت : دراین طرح که تلفیقی از سیستم دریافت و پرداخت الکترونیک و موبایل است از بستر ussd که کاربری ساده ای دارد استفاده شده و بیمه گذاران محترم بیمه ایران به راحتی قادر به پرداخت اقساط حق بیمه خود خواهند بود.
افتخاری گفت : شرکت بیمه ایران ازامن ترین سیست م های مخابراتی در این طرح استفاده کرده است که از دیگر مزیت های آن می توان به سرعت بسیار خوب درارائه خدمات ،عدم وابستگی به نرم افزارهای موبایل و دسترسی آسان آن اشاره کرد.
وی همچنین درپاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه استفاده کنندگان از این سیستم باید هزینه ای به شرکت مخابرات پرداخت کنند نیز افزود : هیچ هزینه ای بابت استفاده از این خدمات از بیمه گذاران بیمه ایران دریافت نخواهد شد و این خدمات به صورت رایگان توسط شرکت بیمه ایران دراختیار کاربران قرار می گیرد.
ایشان درباره چگونگی پرداخت اقساط حق بیمه ، بیمه ایرن دراین سیستم اظهارداشت : ‌بیمه گذارارن محترم دراین طرح پس از وارد کردن کد#9668*770* پیامی را تحت عنوان اینکه کدام یک از اقساط بیمه ای خود را می خواهید پرداخت کنید ، را دریافت می کند.
افتخاری ادامه داد : ‌کاربر درادامه با انتخاب گزینه مورد نظر ، مراحل بعدی پرداخت اقساط حق بیمه خود شامل واردکردن شماره شناسه ، شماره کارت و رمز دوم کارت بانکی خود را انجام داده و حق بیمه خود را درکمترین زمان ممکن با استفاده از حساب بانکی خود پرداخت می کند.
افتخاری تصریح کرد : ‌دراین طرح نیز همانند سایر طرح های الکترونیک شرکت بیمه ایران کاربران از مراجعه حضوری به شعب بانک ، دستگاه های ATM و استفاده از اینترنت بی نیاز شده و اقساط و تعهدات خود را باسرعت وآرامش خاطربیشترو با کمترین هزینه پرداخت خواهند کرد.
معاون طرح و برنامه شرکت بیمه ایران درپاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه بیمه گذاران چگونه می توانند از پرداخت های اقساط حق بیمه وآخرین وضعیت صورتحساب بیمه نامه های خود مطلع شوند نیز اظهارداشت :‌ پس از برداشت مبلغ هرقسط از شماره حساب وارد شده به این سیستم ، پیامی مبنی برتاییدیه پرداخت حق بیمه به بیمه گذار داده می شود و مبلغ قسط به طوراتوماتیک به حساب وی منظور می گردد .
وی اضافه کرد :‌ این درحالی است که بیمه گذاران برای اطلاع از آخرین وضعیت صورتحساب اقساط حق بیمه خود ، باید اطلاعات پروفایل و سطح دسترسی شان را از شعب بیمه ایران درسراسر کشور دریافت و به وب سایت این مجموعه مراجعه نمایند و ازآن اطلاع پیدا کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *