یازدهمین گردهمایی سراسری مدیران، معاونین ستاد، روسای حوزه و شعب کشور با مدیر اجرائی موسسه اعتباری کاسپین (امید جلین) در هشتم بهمن ماه ۱۳۹۵ در ساختمان سرپرستی امید جلین برگزار شد

یازدهمین گردهمایی سراسری مدیران، معاونین ستاد، روسای حوزه و شعب کشور با مدیر اجرائی موسسه اعتباری کاسپین (امید جلین) در هشتم بهمن ماه ۱۳۹۵ در ساختمان سرپرستی امید جلین برگزار شد.

غلامرضا پایین محلی مدیر اجرائی موسسه اعتباری کاسپین (امید جلین) در این همایش در سخنانی گفت: در بازار رقابتی موجود، بانک ها گریزی جز تن دادن به تغییرات و ارتقای سطح مسئولیت پذیری و تعهد سازمانی ندارند.

پایین محلی با اشاره به اهمیت توجه به حوزه بانکداری و تجارت الکترونیک در افزایش سطح کیفی ارائه خدمات و توسعه بازاریابی محصول خاطرنشان کرد: باید با تغییر نگرش به نحوه جذب و بکارگیری منابع مشتریان و مدیریت علمی منابع، مصارف و مدیریت در تمام کسب وکارهای امید جلین  و دارایی معنوی موسسه که همان برند سازمانی است کوشا باشیم.

وی افزود: جلب رضایت مشتریان و وفاداری مشتری، تشخیص درک بهنگام نیازهای متنوع پولی و مالی مشتریان از وظایف مهم مدیران و روسا وکارکنان شعب کل کشور است و باید با توجه به آن بسته های خدماتی و راهکارهای جامع ارائه گردد تا با خلق مزیت رقابتی پایدار و با هدف نفوذ و کسب سهم بیشتر مشتریان و بازار و از طریق ایجاد توسعه شایستگی های کلیدی زمینه افزایش سودآوری مهیا گردد.

معاون مدیر اجرائی جناب آقای عباس صابر  به بیان نکاتی در خصوص ارائه راه حل های منحصر بفرد به نیازهای مشتریان و سهامداران و تلاش در جهت ارتقای توانمندی حرفه ای موسسه (امید جلین) و ارائه خدمات مشتاقانه به مشتریان و مردم عزیزمان ایران در سراسر کشور سخن گفتند.

    جواد لبیب مدیر عامل شرکت خدمات بیمه ای امیدآوران فردوسی ابراز داشتند این شرکت به زودی نماینده کارگزاری بیمه مرکزی می شود.

ایشان با اشاره به هلدینگ امید جلین چنین بیان نمودند که همواره به دنبال راه های جدید ارائه خدمات به مردم و بروز رسانی آنها بوده ایم تا با این کار جایگاه اصلی خود در بازار بیمه ای کشور را بدست آوریم و با مذاکرات با بیمه مرکزی، کارگزاری اصلی بیمه مرکزی را بر عهده بگیریم و قادر به ارائه خدمت از سوی همه بیمه های کشور باشیم.

در ادامه رمضانعلی گنجی پور مدیر امور شعب و مناطق ضمن ارائه گزارش از عملکرد فعلی شعب و برنامه های در پیش رو عنوان نمودند: ارائه خدمات مطلوب و متنوع تر به مشتریان در سرلوحه کار موسسه می باشد.

مجید بیاری مدیر حراست مواردی را جهت هم افزایی واحدهای مربوطه در خصوص نکات مهم امنیتی و حراستی بیان نمودند.

در پایان از مدیران حوزه ها و شعب برتر کشور با اهدا جوایز و لوح سپاس ، تقدیر و تشکر بعمل آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *